Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde Ramazan'ın gözyaşları...

Göz6 evinde Berna Keklikler'in açıklamaları büyük ses getirdi. Söylenenlerin iftira olduğunu söyleyen Ramazan, Göz6 evinde eleme sonrası gözyaşlarını tutamadı.

22.11.2016 10:36

Göz6 evinde Ramazan hakkında söylenenlerin iftira olduğunu ve bunu hazmedemediğini söyledi. Göz6 evinde eleme sonrası kızlarla bir araya gelen ve olanları değerlendiren Ramazan, Berna Keklikler'in anlattıkları ile konuşurken gözyaşlarına engel olamadı. Anlatılanların iftira olduğunu üstüne basa basa söyleyen Ramazan, bu dakikalarda gözyaşlarına engel olamadı. Göz6 evinde yaşanan bu anlarda Bulut, Ramazan'a destek oldu.

Göz6 evinde Erdi ile Ramazan yüzleşti...
Berna Keklikler'in anlattıklarının ardından Ramazan odaya çekildi. Ramazan ile konuşmak isteyen Erdi, Ramazan'ın yanında giderek olan biteni bir de ondan dinledi. Göz6 evinde yaşananlar iyice kafaları karıştırdı. Böyle bir şeyin yaşanmadığını ısrarla söyleyen Ramazan Erdi'nin yanında da gözyaşı döktü. Erdi bu durumun can sıktığını ve kızlar evinde de erkekler evinde de bu konunun kapatılması gerektiğini dile getirdi.

Yorumlar | 0
üye profil