Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde Ramazan-Bulut tartışması!

Göz6 evinde Ramazan ve Bulut arasında beklenmedik bir tartışma yaşandı. İşte Göz6 yeni bölümden detaylar...

28.12.2016 12:13

Göz6 yeni bölümde Erdi ile konuşan Ramazan'ın konuşmasından rahatsız olan Bulut, Ramazan'a rahatsız olduğu konuyu anlattı. Ramazan'ın davranışını doğru bulmadığını söyleyen Bulut'a 'Ben de senin Berna Keklikler ile konuşmanı doğru bulmuyordum' diyen Ramazan'ın bu sözleri tansiyonu yükseltti. Bulut, arabada gelen yorumları ileteceği için Berna ile konuşacağını söylediğini belirtti. Karşılıklı konuşmanın sonunda Bulut, konuyu kapatalım diyerek Ramazan'ın yanından ayrıldı.

Göz6 kızlar evinde ise Zeyd'in gidişi sonrası toparlanmakta güçlük yaşayan Berna Keklikler kendini soyunma odasına kapatıp ağlamaya başladı. Berna'ya destek olmak için odaya giren Serenay, Berna'nın tepkisi karşısında büyük bir şok yaşayarak salona döndü ve ağlamaya başladı.

Haftanın üçüncü eleme oyununda heyecan giderek artıyor. Yarışmacı sayısı ile birlikte finale kalan günler de azaldı. Survivor 2017 yolunda kimler yoluna devam edecek? Her gün oynanan eleme oyunlarının sonunda belli olacak... Göz6 yeni bölümüyle 3 Adam'dan hemen sonra TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil