Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde Ramazan'a sevgili sorusu

Göz6 aracı ile dışarı çıkan Fatih, izleyicilerden gelen yorumları Ramazan ile paylaştı. Fatih, Ramazan'a Göz6 izleyicisinden gelen o iddianın yanıtını sordu.

30.11.2016 13:46

Göz6 evinde yarışmacıların ilişkileri sorgulanmaya devam ediyor. Göz6 aracına binen bir izleyicinin Ramazan'ın bir yakınından sevgilisi olduğu yönünde bir bilgi aldığını söylemesi evde sorgulandı. Fatih, Göz6 evine döndükten sonra Ramazan ile bir araya gelerek izleyicinin iddiasını paylaştı.

Göz6 evinde izleyicilerden gelen yorumları evdeki arkadaşları ile paylaşan yarışmacılardan Fatih, Ramazan'a bir sevgilisi olup olmadığını sordu. Göz6 aracına binen izleyici Ramazan'ın bir yakınından duyduğunu söylediği iddia ile ilgili Fatih Ramazan ile konuştu. Ramazan'a dışarda bir sevgilisi olup olmadığını soran Fatih, olsa bize söylerdi dediğini aktardı. Ramazan ise Göz6 evine gelirken dışarda bıraktığı bir sevgili yada kız arakadaş olmadığını dışarda sadece anne baba ve ablasını bıraktığını söyledi.

Yorumlar | 1
üye profil
ADNAN TOKER 2 yıl önce
Ramazan orda en delikanlı çocuktur,içi dışı birdir.sevgilim yok dediyse doğrudur.Birde benim gibi yüzlerce kişi Zeyd ile Bena Kekliklerin aşkı su kaçırdı buarası evlenme programı deyil biri o tahtayı kaldırsa çok memnun oluruz...