Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde Orhun'un gidişinden sonra neler yaşandı?

Göz6 evinde son elenen isim Orhun oldu. Orhun'un gidişinin ardından 'Göz6 evinde neler yaşandı?', 'Dilek'in tepkisi nasıl oldu?' hepsi ve daha fazlası Göz6 yeni bölümde..

17.10.2016 13:39

Göz6 evinde son elenen isim Orhun oldu. Erkekler evinde daha önce Bulut'la karşı karşıya gelen Orhun, Bulut ile de vedalaştı. Kızlar evinde Dilek ile karşı karşıya gelen Bulut, 'Bunu yapmak zorundaydım' diyerek Dilek'i teselli etmeye çalıştı. Bulut'a sarılan Dilek Göz6 evinden elenmek istediğini, 'Beni de gönderin' diyerek söyledi. Göz6 evinde Orhun ile yaşadıkları aşkla adından söz ettiren ve izleyicilerin zaman zaman eleştirilerine maruz kalan Dilek, Orhun'un gidişiyle yıkıldı.

Erkekler evinde ise en yakın arkadaşlarından birinin elenmesi ile deliye dönen Erdi, Göz6 evinde herkesle tartıştı. Göz6 yeni bölüm tanıtımında Bulut ve Fatih ile tartıştığı görülen Erdi'nin bundan sonraki tavrı merak konusu. Orhun'un gidişi erkekler evindeki dengeleri nasıl değiştirecek Göz6 yeni bölümde ortaya çıkacak.

Göz6 kızlar evinde ise Berna Kes'in gözyaşları dikkat çekiyor. Yasemin'in teselli etmeye çalıştığı Berna Kes ile Dilek ve diğer arkadaşları da gözyaşlarını dindirmeye çalışıyor.

Göz6 yeni bölümü ile haftaiçi her gün 17.30'da TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil