Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde gerginlik tırmanıyor!

Göz6 evinde Onur'un elenmesinin ardından başlayan tartışmalar dinmek bilmiyor. Göz6 erkekler ve kızlar evinde yeni bölümde de tartışmalar sürüyor...

26.10.2016 14:48

Göz6 evinde Onur'un elenmesinin ardından tartışma yaşanan erkekler evinde, Erdi ile Bulut ve Ramazan'ın tartışmaları devam ediyor. Erdi'nin Bulut ve Ramazan'a onları eleyeceğini söylemesi gerginlik yaşanmasına neden oluyor. Bulut'un Erdi'ye yönelik oyunlarına gelemeyeceğini söylerken, Ramazan da Erdi ile bundan sonra konuşmayacağını dile getiriyor. Erkekler evinde bu tartışmalar yaşanırken, Göz6 kızlar evinde Berna Keklikler ve Serenay arasındaki tartışmalar da büyüyor.

Göz6 yeni bölümde eleme oyunu heyecanı yeni bölümde de iki takımı karşı karşıya getiriyor. Heyecanın ve gerilimin eksik olmadığı eleme oyunlarında yeni gelen kurallara göre kazanan takım araba ödülünü de almış oluyor. Buna göre eleme oyununda kazanan takımda hem seçilen iki kişi ertesi gün dışarı çıkma şansı yakalıyor hem de cuma günü yapılacak olan elemede kendi takımlarından bir ismin elenmemesi için avantaj yakalıyor.

Göz6 yeni bölümleri ile hafta içi her gün 17.30'da TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil