Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde gerginlik bitmiyor!

Göz6 evinde Zeyd ve Bulut arasındaki gergin sürüyor. Eleme sonrası karşı karşıya gelen ikili, eleme oyunu sonrası da Göz6 evinde gerginlik yaşadı.

25.10.2016 13:22

Göz6 evinde eleme sonrası bir araya gelen kızlar ve erkekler sohbet ederken Zeyd ve Bulut arasında gerginlik oluştu. İkilinin arasında diğer yarışmacılar girerek ortamı yumuşatmaya çalıştı. Ancak Göz6 evindeki gerginlik eleme oyununun ardından bir kez daha tekrarlandı. Araba ile kimin çıkacağı konusunda ortak bir karara varamayan Göz6 erkekler evinde Zeyd çıkmakta ısrar etti. Bulut, Zeyd'in eleneceğini biraz daha çıkmadan sabretmesini söyleyince ortam gerildi. Göz6 evinde Bulut'un üzerine yürüyen Zeyd ile ikili arasında sürtüşme yaşandı. Yine diğer yarışmacıların araya girmesi ile ortam durulsa da gerginlik sona ermedi. Ramazan ile de sık sık tartışan Zeyd ile Bulut arasındaki tartışma da tekrar yaşandı.

Göz6 evinde yaşanan gerginlik Göz6 aracı ile kimin çıkacağı konusunda tekrarladı. Fatih'in önerisine sıcak bakmayan erkekler evinde orta yol bulunmadığı için araçla kimsenin çıkmaması yönünde bir fikir ortaya atıldı. Göz6 aracı ile çıkan kişilerin ev için alışveriş yapma fırsatını da yakaladığı için önemli olan araba ödülünde ne karar alınacağı merak konusu.

Yorumlar | 0
üye profil