Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde Filiz ve Erdi arasında gerginlik!

Göz6 evinde oynanan eleme oyunu sırasında gerginlik yaşandı. Göz6 eleme oyununda karşı karşıya gelen Filiz ile Erdi arasında oyunun ardından gerginlik yaşandı.

18.11.2016 11:11

Göz6 evinde oynanan kırk dokunuzcu bölüm ödül oyununda beklenmedik bir gerginlik yaşandı. Skor 6-3'ken karşı karşıya gelen Erdi ve Filiz arasında hiç beklenmedik bir atışma yaşandı. Erdi karşısında sayıyı alarak Göz6 eleme oyununda skoru 7-3'e getiren Filiz'in konuşmaları Erdi'yi kızdırdı. Göz6 eleme oyununda mücadele eden ikili oyunun ardından Erdi'nin 'Sana nasıl konuşman gerektiğini öğreteceğim' söyleri Filiz'i kızdırdı. İkili arasında bu dakikanın ardından tartışma yaşandı.

Göz6 eleme oyununu kim kazandı?
İlk oyundan itibaren erkekler takımının hırslı mücadelesine rağmen aldıkları sayılarla hep önde olan kızlar takımı Göz6 evinde bu hafta oynanan 4. oyunun kazananı oldu. Eleme oyunu ile birlikte araç ödülünü de kazanan kızlar takımı büyük mutluluk yaşadı. Kızlar takımı erkekler karşısında 10-4 gibi net bir skor elde etti. Oyun sırasında çok hırslı olduğu gözlenen erkekler takımı, zaman zaman gerginlik yaşadılar.

Yorumlar | 0
üye profil