Göz6 evinde Erdi ile Ege tartışması

Göz6 evinde Erdi ile Ege tartışması

Göz6 evinin uzun süredir birlikte hareket eden ikilisi Erdi ve Ege'nin konuşmaları akıllara bu soruyu getirdi: Göz6 evinde Erdi ile Ege'nin arası açılıyor mu?

Göz6 evinde ilk günden itibaren beraber hareket eden Erdi ve Ege'nin yollarını ayırıp ayırmayacağı merak konusu oldu. Uzun süredir izleyicilerden gelen yorumlar karşısında morali bozulan Ege, Göz6 son bölümde yaptığı konuşmada akıllara 'Ayrılık mı var?' sorusunu getirdi. Göz6 izleyicilerinin 'Erdi'nin gölgesinde kalıyor' yorumları ile ilgili konuşan Erdi ve Ege beklenmedik bir tartışma yaşadı. Ege, Erdi'nin sözleri nedeniyle 'Tekmişsin zaten, bende bundan sonra tekim' dedi.

Göz6 yeni bölümde büyük heyecan!
Göz6 yeni bölümde eleme heyecanının yanı sıra ödül oyunu heyecanı yaşanacak. Göz6 yarışmacıları ailelerinden gelen videolar için ödül oyunu oynayacak. Uzun süre sonra aileleri ile iletişim kurma şansı yakalayacak olan yarışmacılar için ödül oyunu ayrı bir önem taşıyor olacak.

Göz6 evinde 4 eleme oyununda da kaybeden kızlar takımı, bir ismi evden göndermek zorunda kalacaklar. Son elemede Dilek'i eleyen kızlar takımı bugün bir kez daha elemeye gidecek.

Göz6 yeni bölümleri ile hafta içi her gün 17.45'te Tv8 ekranlarında...

Görüntülenme : 102 Yayınlanma Tarihi: 04/11/2016 15:13:47

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin