Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde Erdi hasımlarını ilan etti!

Göz6 evinde Ege'nin elenmesinin ardından Erdi'nin öfkesi dinmek bilmiyor. Göz6 son bölümde Erdi, Ege'nin elenmesinde sorumlu tuttuğu isimleri hasım ilan etti.

01.12.2016 10:51

Göz6 evinde Erdi'nin öfkesi dinmek bilmiyor. Ege'nin elenmesinden sorumlu tuttuğu Ramazan, Bulut ve Fatih'e tavır alan Erdi, Göz6 evinde hasımlarını ilan etti. 'Mertlikten bir haber' sözleriyle öfkesini dile getiren Erdi, Göz6 dokunulmazlık oyunundaki düşüşünün nedenini de ifade ediyor. Futbolda temas olmadan hakemin karar vermediğini söyleyen Erdi, Göz6 dokunulmazlık oyununda Fatih'in dikkatini dağıtmak için düştüğünü itiraf etti.

Dokunulmazlık oyununda dengesini kaybeden ve elenen Erdi'nin sonrasında Fatih'in önüne doğru düşmesi büyük ses getirmişti. Erdi'nin düşüşü ile birlikte Fatih'de dengesini kaybederek dokunulmazlık oyunundan elenmişti. Göz6 kızlar evinde de gündem olan düşüş ile ilgili Filiz Erdi'ye birinciliği kaybetmesinin nedeninin o düşüş olduğunu söyledi.

Göz6 evinde yapılan elemede potaya dokunulmazlık sahibi ve sms birincisi haricindeki 4 isim de çıkmış, bu isimlerden eve veda eden Ege olmuştu...

Yorumlar | 0
üye profil