Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde Erdi çıldırdı!

Göz6 yeni bölümde kızlar evi ile iletişim kurmaya çalışan Erdi çıldırdı. Filiz'i konuşmaya çağıran Erdi'nin konuşması Göz6 evinde yarışmacıları güldürdü.

23.11.2016 13:32

Göz6 evinde Erdi ile Filiz arasındaki diyalog güldürdü. Göz6 evinde camın kenarına gelen Erdi, Filiz'i konuşmaya çağırdı. Erdi'nin teklifine olumsuz yanıt veren Filiz ile ikili arasında Göz6 yarışmacılarını güldüren bir diyalog yaşandı. Filiz ile konuşmakta ısrar eden Erdi, harketleri ile Göz6 yarışmacılarını güldürdü.

Kızdığında dilini ısıran Erdi'nin hareketi Ecem ve diğer yarışmacıları güldürdü. Bu dakikalarda Ecem, Erdi'nin hareketini taklit ederek Erdi'yi de güldürdü. Filiz ise Erdi'nin ısrarına karşılık salondan çıkarak odaya girdi.

Göz6 yeni bölümde eleme oyunu büyük heyecana sahne oluyor. Araç ödülünün yanı sıra elemede skor avantajı yakalamak isteyen yarışmacılar eleme oyununda sıkı bir performans gösteriyor. İki etaplı oyun oynayacak olan yarışmacılar oyunun ilk etabında zorlanıyor. İki farklı renkteki topların kutularını aynı anda değiştirmeye çalışan yarışmacılar, kafaları karıştığı için zorlanıyorlar.

Göz6 yeni bölümleriyle hafta içi her gün 00.15'de TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil