Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde elenen isim belli oldu!

Göz6 evinde elenen isim belli oldu. Göz6 evinde final haftasına girildi. Her gün bir ismin veda edeceği Göz6 evinde ilk elenen belli oldu.

03.01.2017 09:50

Göz6 evinde kızlar takımından ilk elenen isim belli oldu. Bu hafta finalin gerçekleşeceği Göz6 evinde her gün bir eleme yaşanacak. İlk eleme Göz6 kızlar takımında gerçekleşti. Bireysel olarak yarışmaya başlayan yarışmacılardan dokunulmazlığı alan yarışmacının haricinde kalan isimler SMS oylamasına giriyor. En az oyu alan isim ise Göz6 evine veda ediyor.

Göz6 evinde kim elendi?
Göz6 evinde oynanan dokunulmazlık oyununda dokunulmazlığın sahibi Ecem oldu. Filiz, Berna Keklikler ve Serenay ise SMS oylamasına girdi. Yapılan oylamanın sonunda en az oyu alan isim Serenay oldu. Göz6 evinde son elenen isim olan Serenay, Survivor hayallerine ve Göz6 evine veda etti.

Erkekler takımında eleme heyecanı
Göz6 evinde bu akşam erkekler takımında eleme heyecanı yaşanacak. Bulut, Ramazan, Erdi ve Fatih'in kaldığı Göz6 evinde dokunulmazlık oyunu oynanacak. Oyunun ardından 3 isim sms oylamasına çıkacak. SMS oylamasında en az oyu alan erkekler evinden veda eden isim olacak.

Göz6 yeni bölümüyle bu akşam CMYLMZ'nin hemen sonrasında TV8 ekranlarına gelecek.

Yorumlar | 1
üye profil
fatma erdinc 2 yıl önce
Survivoru hak eden tek isim ramazandı haksızlık oldu