Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde elemenin ardından neler yaşandı?

Göz6 evinde bir eleme daha gerçekleşti. Geçen hafta eleme oyunlarında kaybeden kızlar takımından bir isim daha Göz6 evinde veda etti.

07.11.2016 13:56

Göz6 evinde geçtiğimiz hafta oynanan 4 eleme oyununu kaybeden kızlar takımı son eleme oyununun oynanmasına gerek kalmadan elemeye giden taraf oldu. Zorlu eleme oyunlarından bir galibiyet dahi alamadan ayrılan kızlar takımı üst üste ikinci kez elemeye gitti. Önceki elemede Dilek'in elendiği Göz6 kızlar evinde geçtiğimiz hafta eleme potasına giren isimler ise Yasemin Berna ve Nesil oldu. SMS oylamasından elde edilen sonuçlara göre en az oyu alarak Göz6 evine veda eden isim ise Nesil oldu.

Göz6 evinde Nesil'in elenmesinin ardından yaşananlar bugün Göz6 yeni bölümde ekranlara gelecek. Göz6 yeni bölümde Zeyd ile Berna'nın konuşması güne damga vuracak. Birbirlerine sarılan ikili duygusal anlar yaşarken Zeyd Berna'ya dışarda onu bekleyen bir sevgilisinin olup olmadığını soruyor. Berna'nın cevap vermek istemediği dakikalarda neler yaşanacak? Göz6 evinde Serenay ile Berna Keklikler yine karşı karşıya geliyor. İkilinin konuşmasından hangi sonuç çıkacak? Göz6 evinde bu haftanın ilk eleme oyununun galibi kim olacak? Hepsi ve daha fazlası bugün 17.45'te Göz6 yeni bölümde...

Göz6 hafta içi her gün 17.45'de TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil