Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde eleme heyecanı!

Göz6 evinde elemeye artık sayılı saatler kaldı. Haftanın finali öncesinde oynanacak olan eleme oyunu Göz6'dan elenecek ismin takımını belirleyecek.

07.10.2016 14:17

Göz6 evinde eleme heyecanı yaşanıyor. Göz6'da haftanın finali bu akşam canlı yayınla TV8 ekranlarına gelecek. Haftanın son eleme oyununda kaybeden taraf elemeye gidecek. Eleme adayı olan isimler arasından en az oyu alan isim Göz6 evine ve Survivor hayallerine veda edecek.

Göz6 evinde son eleme oyunu bugün oynanacak. Eleme oyununda kaybeden takım eleme adaylarını belirleyecek. Eleme öncesi yapılan kulislerin ve tartışmaların eleme oyununa ve konseye nasıl yansıyacağı ise büyük merak konusu. Kızlar evinde tartışmalar bir türlü durulmuyor. Berna Keklikler ile Almila Kuruoğlu ile ilgili eleştiriler artıyor. Erkekler evinde ise Erdi'nin takım arkadaşları ile arasındaki tartışmalar dikkat çekiyor. Zeyd ve Ege ile hafta arası tartışmalar yaşayan Erdi bu kez Orhun'la karşı karşıya geliyor.

Göz6 evinde eleme oyunu heyecanının yaşanacağı ve gün içinde yaşananların ekrana geleceği yeni bölüm, bugün 17.30'da ekranlara gelecek.

Yorumlar | 0
üye profil