Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde Ege'yi zorlayan soru

Göz6 evinin sevilen yarışmacısı Ege'ye Erdi ve Berna Kes ile ilgili bir soru soruluyor. Peki Ege, Göz6 evindeki hangi arkadaşını tercih ediyor? İşte cevabı...

19.10.2016 10:50

Göz6 evinde yaşanan ama televizyonda yayınlanmayan görüntüler yalnızca acunn.com'da... Göz6 evinin sevilen yarışmacısı Ege'ye, 'Uçurumun kenarındasın bir elinden Ergi, diğer elinden Berna Kes tutuyor. Hangisini bırakırsın?' sorusu soruluyor. Ege Göz6 evinde sevdiği iki arkadaşı arasında hangi tercihi yapacağının açıklamasını yapıyor. İkisini de sonuna kadar tutacağını söyleyen Göz6 evinin sevilen yarışmacısı, en ağır olanın ilk düşeceğini tahmin ettiğini söylüyor. Bu durumda Erdi'yi bırakmak zorunda kalan Ege'nin sözlerinden haberdar olan Erdi, Ege ile Göz6 evinde bir araya geliyor.

Ege ile Erdi bir araya geldiğinde Ege cevabını bir kez daha anlatıyor. Göz6 evindeki iki arkadaşını tutmak zorunda kalsa sonuna kadar direneceğini kimsenin kaderine müdahale etmek istemediğini söyleyen Ege, Erdi'ye sen düşersen Berna Kes'i kurtardıktan sonra 'O vicdanla arkandan atlarım' diyor.

Göz6 evinde televizyonda yayınlanmayan görüntüler ve diğer tüm izlemek istedikleriniz acunn.com'da...

Yorumlar | 0
üye profil