Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 evinde dedikodu tartışması

Göz6 evinde Ecem'in dedikodu yapıldığı iddiası kızlar evinde gerginliğe sebep oldu. Serenay ve Berna Keklikler, Göz6 evinde güven konusunda başbaşa konuştular.

04.11.2016 13:32

Göz6 evinde kızlar birlikte otururken Ecem dedikodu yapıldığı iddiasını ortaya attı. Serenay'ı hedef alarak söylediği sözlerle dikkatleri üzerine çeken Ecem, Göz6 evinde soğukluk yaşanmasına neden oldu. Üstü kapalı yorumlar yaptığı için sözlerinin altında ne olduğu merak edilen Ecem, Göz6 evinde sık sık yaşanan tartışmayı yeniden gün yüzüne çıkarmış oldu. Bazı isimlerin dedikodu yaptığı iddisı Göz6 evinde, en iyi anlaşan iki ismin birbirini sorgulamasına da neden oldu. Konuşmaların ardından Berna Keklikler ile Serenay, bir araya gelerek güven tazelediler.

Göz6 evinde dedikodu konusunun yeniden gündeme geldiği kızlar evinde bugün eleme heyecanı yaşanacak. Hafta boyunca oynanan 4 eleme oyununda da kaybeden kızlar takımı bugün elemeye giderek bir ismi evden gönderecek. Kızlar evindeki eleme Göz6 izleyicilerinin verdiği SMS oylarına göre bugün canlı yayında gerçekleşecek.

Göz6 yeni bölümleri ile hafta içi her gün 17.45'te TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil