Göz6 evinde büyük tartışma! Zeyd'i tutamadılar...

Göz6 evinde büyük tartışma! Zeyd'i tutamadılar...

Göz6 evinde büyük bir tartışma yaşanıyor. Zeyd ile Bulut arasındaki sözlü tartışma ikilinin yakınlaşmasına neden oluyor. Göz6 yeni bölümü ile TV8'de...

Göz6 yeni bölümde Zeyd ile Bulut arasında büyük bir tartışma yaşanıyor. İki evin bir araya geldiği anlarda birbirleri ile konuşma şansı bulan kızlar ve erkekler birbirlerine yaşananlar ya da duydukları hakkında bilgi veriyor. Göz6 yeni bölümde kızlar evine giden Zeyd, duyduklarının ardından erkekler evine dönerek Bulut ile tartışmaya başlıyor. Zeyd'e karşılık veren Bulut ile Zeyd arasındaki tartışmada yarışmacılar ikiliyi güçlükle ayırıyor. Kızlar ve erkekler yeniden evlerine döndüğünde de tartışma yeniden başlıyor.

Göz6 evinde gerginlik artıyor. Zaman zaman yarışmacıların karşı karşıya geldiği ve fiziki yakınlaşmanın olduğu Göz6 evinde bu kez Zeyd ile Bulut tartışma yaşıyor. Yarışmacıların güçlükle ayırmaya çalıştığı tartışmada yaşananlar bugün Göz6 yeni bölümde. Eleme ve araba oyunu heyecanının yaşanacağı Göz6, bu akşam 17.30'da TV8 ekranlarına gelecek.

Görüntülenme : 1691 Yayınlanma Tarihi: 24/10/2016 13:29:24

Haber Yorumları (1)

500

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin