Göz6 evinde büyük mücadele!

Göz6 evinde büyük mücadele!

Göz6 evinde erkekler ve kızlar haftanın dördüncü araba oyununda karşı karşıya geldi. İşte Göz6 evindeki büyük yarış...

Göz6 yarışmacıları, Göz6 aracıyla evden çıkıp hem para kazanmak hem de dışarıda vakit geçirebilmek için araba oyununda karşı karşıya geldiler. Yarışmacıların evden dışarıya çıkmak için tek fırsatları olan araba oyununda büyük mücadele vardı. Denge ve dikkatin büyük önem taşıdığı karşılaşmada Göz6 yarışmacıları ödül için büyük çaba sarfettiler. Yarışmacılar için büyük önem taşıyan araba oyunlarının sonunda kazanan taraf araba ile Göz6 evinden dışarı çıkma şansı buluyor. Göz6 izleyicileri ile yolculuk yapan yarışmacılar hem dışarıdan evde olan biteni öğrenme şansı yakalıyor hem de para kazanarak alışveriş yapma imkanı buluyor.

Göz6 evinde araba oyununu kim kazandı?
Göz6 evinde haftanın dördüncü araba oyunu oynandı. Kızlar ile erkekler arasındaki büyük mücadelenin sonunda kazanan taraf erkekler oldu. 5 sayı alan takımın ödüle ulaşacağı oyunda son oyun Bulut ve Serenay arasında oynandı. 4-1 önde olan erkekler evinde Bulut takımına zafer getirmek, Serenay ise kızlar evi için umut sayıyı almak için mücadele etti. Bulut'un bir topu kutuya yerleştirmesinin ardından topunu düşüren Serenay, oyunu adeta bıraktı. Bulut ise ikinci denemesinde ikinci topu da kutuya bırakınca sayının ve araba ödülünün sahibi oldu.

Göz6 evinde Serenay'ın gözyaşları!
Yarışma stresine dayanamayan Serenay, oyunda sayı alamayınca gözyaşlarına engel olamadı. İlk oyunu Bulut'la oynayan ve her seferinde topu düşüren Serenay, son oyunda yine Bulut ile karşı karşıya geldi. Son oyunda da yine topu düşüren ve rakibinin sayısına engel olamayan Serenay, gözyaşlarını tutamadı.

Görüntülenme : 103 Yayınlanma Tarihi: 07/10/2016 10:16:25

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin