Göz6 evinde 'başkanlık' seçimi...

Göz6 evinde 'başkanlık' seçimi...

Göz6 aracı ile dışarıya çıkan Fatih, aracına binen misafirin söyledikleri ile şok oldu. Göz6 evinde yapılan 'başkanlık' konuşmaları erkekler evinde de ses getirdi.

Göz6 aracı ile dışarıya çıkan Fatih, aracına binen izleyicilerden Göz6 evi ile ilgili ipuçları aldı. Tuvalette Erdi ile Ege'nin 'başkanlık' seçimi yaptığını söyleyen izleyici Fatih'E de malzeme vermiş oldu. Göz6 evinde yapılan muhabbette Erdi içeriye girince Fatih, 'Erdi Başkan' diye seslendi. Ardından Erdi ile erkekler evinde küçük bir atışma yaşandı.

Göz6 evinde Fatih'in yanına toplanan erkekler evi, dışardan haber almaya çalışırlarken Fatih, bombayı patlattı. Aracına binen izleyicilerin anlattıklarını arkadaşlarına anlatan Fatih, başkanlık muhabbeti ile ilgili konuştu. Gülüşmelerin yaşandığı konuşmadan Zeyd aracılığıyla haberdar olan Erdi içeri girdi. Erdi'yi görünce Erdi Başkan diye seslenen Fatih'e Erdi olayın aslının böyle olmadığını söyledi. Erdi, 'Ege'ye sorun olayın aslını' diyerek derdini anlatmaya çalıştı.

Erkekler evinde araca binen izleyicilerin yorumları ile ilgili de konuşan Göz6 yarışmacıları, izleyicilerin yorumlarına reaksiyon vererek mi yola devam etmeliyiz yoksa kendimiz gibi mi diyerek aralarında konuştular. Göz6'da yaşananlar ve Göz6 eviyle ilgili tüm detaylar acunn.com'da...

Görüntülenme : 149 Yayınlanma Tarihi: 13/10/2016 10:32:11

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin