Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 erkekler evinde kim laf taşıyor?

Göz6 evinde araçla çıkan Samed dönüşte arkadaşları ile izleyicilerden gelen yorumları paylaştı. Göz6 erkekler evinde laf taşıyan ismin sözleri herkesi şaşırttı.

04.11.2016 14:14

Göz6 evinde araçla çıkan Samed döndükten sonra arkadaşlarına izleyicilerden gelen yorumları paylaştı. Erkekler evinde Ege'nin 'Neyse ben biraz laf dinleyeyim' şeklinde konuşarak dolaştığını söyleyen Samed'in sözleri Bulut ve Ramazan'ı şaşırttı. Samed duyduğu bu sözleri Ege'nin üzülmemesi için ona söylemeyeceğini söyledi.

Göz6 evinde en çok tartışma yaşanan konu şüphesiz dedikodu yapılması. Kızlar evinde de erkekler evinde de dedikodu iddiası Göz6 evinde tartışmalara neden oldu.  Göz6 erkekler evinde tavırları ile herkesin sevdiği Ege'nin bu konudaki yaklaşımı ile ilgili iddia erkekler evinde keyifleri kaçırdı.

Göz6 evinde eleme günü
Göz6 evinde bugün eleme heyecanı yaşanacak. Göz6 eleme oyunlarındaki 4 oyunu da kazanan erkekler takımı bu hafta kendini koruma altına aldı. Kızlar evinde ise eleme heyecanı yaşanıyor. Son elemede Dilek'in elendiği kızlar evinde bugün bir eleme daha yaşancak.

Göz6 evinde ödül heyecanı
Göz6 evinde bugün oynanacak olan ödül oyunu büyük bir heyecan yaşatacak. Ailelerinden gelen videoları izleme şansı yakalayacak olan Göz6 yarışmacıları uzun süredir aileleriyle ilk kez iletişim kurmuş olacak.

Göz6 yeni bölümleri ile hafta içi her gün 17.45'te TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil