Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 eleme oyununu kim kazandı?

Göz6 evinde eleme oyunu büyük heyecana sahne oldu. Erkekler takımı Göz6 evinde 3. eleme oyununda zorlu bir galibiyet aldı.

01.12.2016 14:00

Göz6 evinde ikili bir eleme oyunu oynandı. İlk etapta kule yapan yarışmacılar, oyunun ikinci kısmında ise pinpon topunu su dolu kutuya atmaya çalıştı. Zorlu oyunda eleme oyunlarında 2-0'lık üstünlüğü olan Göz6 erkekler takımı oyunu kazanarak durumu 3-0'a getirdi. Haftanın skorunda önde olan erkekler takımında son elemenin ardından moraller yüksekken, kızlar takımı Göz6 eleme oyunlarında 3-0 geriye düşmenin hüznünü yaşadı.

Göz6 eleme oyununda Ramazan ile Filiz'in karşılaştığı oyun oldukça uzun sürdü. Bir türlü başarılı atışı yapamayan yarışmacılar büyük bir heyecan yaşadı. Ramazan başarılı atışları ilk yapan yarışmacı oldu ve sayıyı takımına kazandırdı. Ramazan oyun sonunda yaşadığı sevinçle kızlar takımının tepkisini aldı. Berna Kes ve Filiz'in tepki gösterdiği Ramazan'la kızlar arasında kısa süreli bir tartışma yaşandı.

Yorumlar | 2
üye profil
Nilgun Cilesiz 2 yıl önce
Önceki izlediğimiz saatte tekrar yayınlanmanizi Rica ediyoruz.Gec vakitte yayım olduğunda izleme sayısı da çok dusuyordur eminim.Bizler çalıştığımız için geç vakitte olunca izleyemiyoruz
hacer deniz 2 yıl önce
Lutfeen aksam uzeri baslasin goz6 izleyemiyoruz uzgunuz cok