Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 eleme oyununu kim kazandı?

Göz6 evinde kırk dokuzuncu bölüm eleme oyunu büyük bir heyecana sahne oldu. Zaman zaman sinirlerin gerildiği Göz6 eleme oyununda yaşananlar haberimizde...

18.11.2016 10:16

Göz6 evinde kırk dokuzuncu bölüm eleme oyunu oynandı. Heyecan dolu mücadelede kazanan taraf zorlu bir mücadelenin ardından belli oldu. Göz6 evinde eleme oyunu ile birlikte araç ödülünü kazanan takım da belli oldu. Göz6 evinde haftanın 4. eleme oyununda kazanan takım kızlar takımı oldu.

Göz6 evinde iki etaplı bir eleme oyunu oynandı. İlk etapta iki matruşkayı birleştiren yarışmacılar, daha sonra aldıkları disklerle iki hedefi vurmaya çalıştı. Yarışmacıların zorlu mücadelesi zaman zaman sinirlerin gerilmesine neden oldu. Eleme oyununu kazanmak isteyen yarışmacılar sayı kazanmak için hırsla mücadele etti. Sayıyı kaçırınca da sinirlerine hakim olamadılar. Göz6 erkekler takımında Erdi, rakibine sayıyı kaptırınca diski fırlattı. Masadan seken disk, Fatih'in yüzünün teyet geçerek bençe ordan yere düştü.

Göz6 evinde oynanan mücadelenin sonunda kazanan taraf kızlar takımı oldu. Zorlu mücadelede son oyuna 9-4'lük skorda Berna Keklikler ve Ramazan çıktı. Oyunun sonunda kazanan Berna Keklikler oldu ve bu sayı ile birlikte skor 10-4 oldu.

Yorumlar | 0
üye profil