Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 eleme oyununu kim kazandı?

Göz6 evinde haftanın 4. eleme oyunu oynandı. Göz6 evinde elemeye kalmamak için mutlak kazanmak zorunda olan kızlar takımı oyundan mağlubiyetle ayrıldı.

04.11.2016 15:29

Göz6 evinde 1 puan değerindeki eleme oyunu büyük heyecana sahne oldu. Elemeye kalmamak için mutlaka kazanmak zorunda olan kızlar takımı eleme oyunundan istedikleri zaferi alamadı. Göz6 evinde toplamda 3 sayı alan erkekler eleme oyununu kazanmaları halinde haftayı kayıpsız kapatmayı garantileyecekti. Kızlar takımı ise eleme heyecanını 2 puanlık son oyuna taşımak için kazanmak zorundaydı.

Göz6 evinde ilk kez oynanan oyunda yarışmacılar iki ayrı kapta olan mavi ve kırmızı topların önce yerlerini değiştirecek ardından pinpon topunu hedefteki kutuya atmaya çalışacaktı. Zorlu oyuna ilk başlayanlar Zeyd ve Berna Kes oldu. İki etaptan oluşan oyunda Berna Kes sayıyı kazanan isim oldu. Son oyun ise Ecem ile Bulut arasında oynandı. Skorun 9-7 erkekler lehine olduğu oyunda sayıyı alarak eleme oyununda zaferi getiren isim Bulut oldu. Kızlar karşısında 10-7'lik üstünlük elde eden erkekler takımı araba ödülünü de kazanan takım oldu. Kızlar ise elemeye gidecek olan taraf oldu.

Göz6 evinde bugün ekrana gelecek olan yeni bölümde eleme heyecanı yaşanacak. Kızlar takımı üst üste ikinci kez elemeye gidecek. Son elemede Dilek'in elendiği kızlar takımında bugün bir isim daha Survivor 2017 hayaline veda edecek. Göz6 evinde eleme bugün yapılacak SMS oylamasının sonucuna göre canlı yayında belli olacak.

Göz6 yeni bölümleri ile hafta içi her gün TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil