Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 eleme oyununda Fatih çıldırdı!

Göz6 evinde oynanan eleme oyununda Fatih sinirlerine hakim olamadı. Berna Kes ile mücadele eden Fatih, oyunu kaybedince Göz6 evini sesiyle inletti.

18.11.2016 10:56

Göz6 evinde oynanan eleme oyununda Fatih ile Berna Kes karşı karşıya geldi. Oyunun ilk etabında bir türlü matruşkaları bir araya getiremeyen Göz6 Fatih, avantajını iyi değerlendiren Berna Kes'e sayıyı verdi. Matruşkaları rakibinden geç birleştiren ve atışlarında başarılı olamayan Fatih, sinirlerine hakim olamadı. Göz6 evinde oynanan eleme oyununda sayıyı rakibine veren Fatih bençteki arkadaşlarına da 'Allah aşkına susun' diyerek sert tepki verdi.

Göz6 evinde oynanan kırk dokuzuncu bölüm eleme oyununda heyecan dolu bir mücadele yaşandı. Zorlu mücadelede kızlar takımına sayı kaybeden erkekler takımında zaman zaman sinirler gerildi. Erdi'nin disk fırlattığı eleme oyununda Fatih'te sinirini takım arkadaşlarından çıkardı. Oyunun sonunda ise kazanan taraf Göz6 kızlar takımı oldu. Kızlar Takımı 10-4'lük skorla kırk dokuzuncu bölüm eleme oyununu kazandı.

Yorumlar | 0
üye profil