Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 eleme oyununda büyük mücadele

Göz6 bugün yeni bölümü ile TV8 ekranlarındaki yerini alacak. Eleme oyunlarında 3-0 geriye düşen kızlar takımı Göz6 eleme oyununa mutlak galibiyet için çıkacak.

01.12.2016 15:21

Göz6 evinde bugün heyecan dolu bir eleme oyunu oynanacak. Kızlar takımı GÖz6 evinde bu hafta oynanan 3 eleme oyununda da yenildi. Erkekler takımına karşı 3-0 geriye düşen kızlar, elemeye kalmamak için bugün kazanmak zorunda. Heyecanın giderek arttığı Göz6 evinde yeni bölüm 18.15'te ekranlara gelecek.

Göz6 evinde son elemeye kalan erkekler takımında elenen isim Ege olmuştu. 5 kişi kalan erkekler takımı bu hafta oynanan 3 eleme oyununda da kızlardan üstün gelmeyi başardı. 3-0 geriye düşen kızlar takımı ise mutlak galibiyet için oyun alanına çıkacak. Elemeye kalmamak için kesin galibiyet alması gerek kızlarda sinirler gergin.

Yeniden bir araya gelen Serenay ve Berna Keklikler kızlar takımında diğer arkadaşları ile ilgili konuşuyorlar. Kızlar takımında ayrı olduklarında yalnız kaldıklarına dikkat çeken Serenay, kurtlar sofrası benzetmesi yaparak yalnız kalanı avlarla dedi. Berna Keklikler ile yeniden yol arkadaşı olmak isteyen Serenay'a Berna Keklikler'in verdiği yanıt Göz6 yeni bölümde.

Yorumlar | 0
üye profil