Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Göz6 araba oyununda muhteşem rekabet!

Göz6 evinde araba oyunu muhteşem bir mücadeleye sahne oldu. Berna Kes ve Bulut arasındaki mücadele Göz6 evi izleyenlerine büyük heyecan yaşattı.

20.10.2016 09:54

Göz6 evinde oynanan araba oyunu heyecanlı bir mücadeleye sahne oldu. Berna Kes ve Bulut arasındaki mücadelede diğer yarışmacılar yerlerinde oturamadılar. Yarışmacıların iki ayrı kule yaptıkları oyunda Berna Kes ve Bulut başabaş bir mücadele sergiledi. İlk kulesini bitiren iki yarışmacı da ikinci kuleyi bitirmek üzereyken kuleler aynı anda yıkıldı. Tam iki yarışmacı da yerlerine dönerken Jess Molho devam etmeleri gerektiğini söyledi.

Göz6 araba oyununda Berna Kes ve Bulut, aynı anda yıkılan kulelerin ardından ikazlarla birlikte yeniden kuleyi yapmaya başladılar. Etrafa dağılan parçaları toplayarak yaptıkları yeni kuleyi ilk bitiren Bulut oldu. Büyük bir heyecana sahne olan oyunda yarışan iki yarışmacı kadar, kenarda oturan yarışmacılar da çok heyecanlı bir mücadele atlattılar. Araba oyununda 4-2 geriye düşen erkekler, Bulut'un aldığı sayı ile skoru 4-3'e getirdiler.

Yorumlar | 0
üye profil