En yeni gelinlik tasarımları podyumda

İzmir’de 9’ncu kez açılan IF Wedding Fashion gelinlikler göz kamaştırdı.

Yayınlanma Tarihi: 05.02.2015 04:09
Değiştirme Tarihi: 05.02.2015 04:09
En yeni gelinlik tasarımları podyumda

İzmir’de 9’ncu kez açılan IF Wedding Fashion İzmir- Gelinlik, Damatlık ve Abiye Giyim Fuarı kapsamında düzenlenen katılımcı firma solo defileleri fuar ziyaretçilerden ilgi gördü. Fuarın ilk günü 5 nolu holde düzenlenen defilede, fuar katılımcıları Miracle World ve Osmanlı Moda & Moda Turka en yeni kreasyonlarını sergiledi. 

TUTKUNUZUN PEŞİNDEN GİDİN
Miracle World firması, ’Tutkunuzun Peşinden Gidin’ koleksiyonu ile fuar ziyaretçilerden tam not aldı. Onur Tütüncü’nün hazırladığı 35 parçalık özel tasarımlar, IF Wedding Fashion İzmir Fuarı’nda beğeniye sunuldu. İspanya güzeli Laia ve Rus model Daria’nın yer aldığı defilenin sonunda modacı Ivana Sert oğlu Ateş ile birlikte podyumda boy gösterdi. 

GEÇMİŞTEN GELECEĞE
İzmirli firmalardan Osmanlı Moda & Moda Turka'da IF Wedding Fashion İzmir’e özel olarak hazırladığı 45 parçalık tasarımlarını solo defilede sergiledi. Geçmişten geleceğe konseptiyle Osmanlı desenlerinin kumaşlara yansıtıldığı tasarımlar moda tutkunları ile buluştu. Kınalık, kaftan koleksiyonu ve nişanlık ile gelinlik modelleri tanıtıldı. Koreografisini Serkan Duman’ın hazırladığı defilede, Duman Ajans modellerinin ve Survivor yarışmasından Sahra Işık ile ünlü mankenler Irmak Atuk ve Merve Büyüksaraç podyuma çıktı. 


İlgili Sayfalar: Playlist