Görüntüler kan dondurdu! Araçla gelip dehşet saçtılar... İşte o anlar!

Mardin Kızıltepe'de arazi anlaşmazlığı nedeniyle çıkan kavgada 4 üvey kardeş ve babaları yaralandı. Baba Mahmut Kılınç'ın sağlık durumunun kritik olduğu belirtilirken, olayın görüntüleri de dehşetin boyutunu ortaya koydu. 

Yayınlanma Tarihi: 28.01.2021 10:43
Değiştirme Tarihi: 28.01.2021 10:43

Mardin Kızıltepe'de dün öğle saatlerinde korkunç bir olay yaşandı. Arazi anlaşmazlığı yaşadığı iddia edilen üvey kardeşler arasında silahlı çatışma çıktı. Kavgada 4 üvey kardeş ve baba Mahmut Kılınç yaralandı. 

MAHMUT KILINÇ'IN SAĞLIK DURUMU AĞIR

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, sağlık görevlilerince yapılan ilk müdahalelerinin ardından ambulansla Kızıltepe Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Tedaviye alınan yaralılardan Mahmut Kılınç'ın sağlık durumunun ağır olduğu belirtildi.

HIZLA GRUBUN ARASINA DALDI, 2 KİŞİYİ EZDİ

Kızıltepe’de yaşanan kavga, bölgedeki güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntülerde, bir grubun kaçıştığı, arkadan gelen bir aracın da grubun arasına dalıp 2 kişiyi ezdiği anlar yer aldı. Grupta bulunanlarda biri arkadan pompalı tüfeği araçtakilere doğrultup sıkarken, araçtan inenlerin de şahsı silah ve sopayla kovaladığı görüntülere yansıdı. Görüntülerde, karşı tarafın da karşılık vermesi ile çıkan çatışmada, bir kişi kurşunların hedefi olarak yere yığıldığı görüldü.

Kaynak: DHA