Gönül Hırsızı 10. bölüm

Yayınlanma Tarihi: 07.02.2014 10:34 | Değiştirme Tarihi: 07.02.2014 10:19

Gönül Hırsızı, bu hafta 10 bölümüyle izleyicisinin karşısına çıkacak.Gönül Hırsızı, bu akşam TRT 1'de 10. bölümüyle ekrana gelecek.

Gönül Hırsızı yeni bölüm, Hülya’yı istemeye giden Tarık ve ailesi Uygar’ın olumsuz cevabıyla neye uğradığını şaşırır. Bunun üzerine bir de Bülent’in Hülya’yı istemeye gelmesi işleri iyice çıkmaza sokar. Nadir Abi’den yardım isteyen Tarık, Bülent’in Hülya’yı istemesine engel olmak için planlar yapmaya başlar. Bülent de boş durmaz ve babasından aldığı öğütle mahalleliye kendini tekrar sevdirmeye çalışır.


Gönül Hırsızı son bölüm, Bakkal Edip’in dükkânında karşılaşan Bülent ve Tarık kavga etmeye başlar. Öte yandan, Tarık Hülya’yı kaçırmaya karar vermişken, Hülya birden ortadan kaybolur. Herkes Hülya’yı Tarık’ın kaçırdığını düşünür. Bu sırada birden ortaya çıkan Meftun’un gizemli akrabası Aytun tüm mahallede merak konusu olur. Uygar ve Bülent Hülya’yı bulmak için çabalarken Nadir’in onlara hazırladığı sürprizden habersizlerdir. Meftun’un gizemli akrabası kim? Nadir’in Bülent ve Uygar’a hazırladığı sürpriz ne? Tarık Hülya’yı bulabilecek mi?

Gönül Hırsızı, bu akşam 22:30'da TRT 1'de yayınlanacak.

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.