Gökhan Yılmaz'ın kaleminden “Yeniden Başla” çıktı!

Gökhan Yılmaz'ın kaleminden “Yeniden Başla” çıktı!
Yayınlanma Tarihi: 07.06.2017 13:02 | Değiştirme Tarihi: 07.06.2017 13:05

Elinizden düşüremeyeceğiniz, bir solukta okuyacağınız “Yeniden Başla” 2017 yazına damgasını vuracak!

Günümüzün unutulan duyguları vefa ve fedakarlıkla örülü bir roman!

Öyle insanlar vardır ki, dünyaya geldiklerinde hepimiz gibi ağlayarak gözlerini açarlar. Diğerlerinden farkları, büyüdüklerinde de yaşamın onlara gülümseme şansı tanımamasıdır! Gözlerinden yaş, yüreklerinden acı hiç eksik olmaz.

İnatla yaşama tutunmalarına, her yenilgiden sonra umut yolculuğuna sıfırdan başlamalarına karşın, gönüllerinden geçen güzelliklere bir türlü ulaşamazlar.

Bazen iyimser duygularla “Bu kez tamam, ben de avucumun içine kadar geldiğini hissettiğim mutluluğu yakalayacağım” deseler de, düş kırıklığı hemen yanıbaşlarında bekler! Akıp giden yıllar, onlar için yaşamı, deneme-yanılma halkalarından oluşan bir düş kırıklığı zincirine dönüştürür.

Elinizdeki roman işte böyle birini, yılmaz bir yaşam savaşçısını anlatır.

Ve size her satırda “Pes etme, YENİDEN BAŞLA” dedirten  unutulmaz kahramanlarla tanıştırır… 

- Uğur DÜNDAR -

Gökhan Yılmaz kimdir?

1976’da İstanbul’da doğdu.Marmara Üniversitesi’nden mezun olup reklam sektörüne adım attı. 2015 yılında kariyerine yazarlığı da ekledi ve ilk romanı “Bir Yıldız Kaydı Bir Aşk  Sonsuz Oldu” yayınlandı.  Romanın kısa süre içerisinde 4. baskıya ulaşmasıyla ikinci kitabın temelleri atılmış oldu.

Gökhan Yılmaz çalışma hayatına medya planlama ajansında yönetici olarak devam etmektedir. Evli ve 2 kız çocuk babasıdır.