Gökhan Töre İstanbul'da

Beşiktaş’ta geçen sezon kiralık olarak oynayan ve yeni sezon öncesi Beşiktaş yönetiminin bonservisini almaya çalıştığı Gökhan Töre, İstanbul’a geldi.

Yayınlanma Tarihi: 28.06.2014 10:51
Değiştirme Tarihi: 28.06.2014 11:08
Gökhan Töre İstanbul'da

Bonservisi Rubin Kazan’da olduğu için sezon öncesi hazırlıkları nedeniyle 1 hafta önce Rusya’ya giden genç futbolcu, hafta başından itibaren takımı ile antrenmanlara çıkmaya başlamıştı. Gökhan, İstanbul’a gelerek Nevzat Demir Tesisleri’ne gitti.

Tesislerde siyah-beyazlı takımın doktoruna tedavi olan Gökhan, bir süre İstanbul’da kalacak. Genç oyuncu tedavisinin ardıdan Rubin Kazan’ın Avrupa’da yapacağı kamp çalışmaları için İstanbul’dan ayrılacak.

Bulut: Anlaşma yok
Genç futbolcunun menajeri Ahmet Bulut, Gökhan’ın tedavi için İstanbul’a geldiğini doğrularken, şu an için Beşiktaş ve Rubin Kazan arasında varılan bir anlaşma olmadığını söyledi. Bulut, siyah-beyazlı takımın Gökhan için temaslarına devam ettiğini belirtirken, “Gökhan hala Rubin Kazan’ın futbolcusu. İstanbul’a böyle bir dönemde gelmesi yanlış anlaşılmasın. Bazı özel işleri ve tedavi olmak için geldi. Şu anda Beşiktaş ile yapılan bir anlaşma yok. Ancak önümüzdeki günlerde ne olur, bilemem” şeklinde konuştu.