Gökhan Özoğuz yine güldürdü...

Gökhan Özoğuz yine güldürdü...

Gökhan Özoğuz, Zilan isimli yarışmacının performansı sonrasında güldürdü. Performansı sonrasında Zilan ile Gökhan Özoğuz'un konuşması izleyenleri kahkahaya boğdu.

Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye sahnesine çıkan Zilan Küçük'ün performansının ardından söyledikleriyle izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. 'İnanılmaz bir yarışmacı ile karşı karşıyayız' diyen Gökhan Özoğuz, şaşkın tavırları ile herkesi güldürdü. Performansı ile dikkat çeken Zilan Küçük ile karşılıklı konuşan Gökhan Özoğuz'a, Zilan'ın Mikail Aslan parçasını opera tarzında seslendirdiğini söylediğinde olanlar oldu. Çok şaşırdığını söyleyen Gökhan'a 'Şaşıracaksınız tabi' diye karşılık veren Zilan herkesi kahkahaya boğdu.

O Ses Türkiye sahnesinde performansı ile tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Zilan Küçük, jüri üyeleri ile konuşmalarıyla da izleyenlerin sevgisini kazandı. Sempatik tavırları ile dikkat çeken yarışmacı, performansı sonrasında söylediği parça ile de beğeni kazandı. Özellikle Gökhan Özoğuz ile diyaloğu ile herkesi güldürmeyi başardı.

Tüm jüri üyelerinin takımına dahil etmeye çalıştığı Zilan Küçük, tercihini Gökhan ve Hakan Özoğuz'dan yana kullandı.

Görüntülenme : 206 Yayınlanma Tarihi: 11/10/2016 13:02:05

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin