Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Gökhan Özoğuz yanlış anlayınca...

Gökhan Özoğuz, yarışmacının sözlerini Murat Boz'un söylediğini sanınca keyifli bir sohbet ortaya çıktı. İşte O Ses Türkiye'de Gökhan Özoğuz'un şaşırdığı anlar...

15.11.2016 13:59

Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Mustafa Bahçeci'nin sözlerini Murat Boz'un söylediğini sandı. Kendinden bahsederken matematik öğretmeni olduğunu söyleyen O Ses Türkiye yarışmacısı, Murat Boz'un şaşırmasına karşılık 'Birazcık garip gelebilir' dedi. Acun Ilıcalı'nın neden garip olduğunu sorduğu sırada Gökhan Özoğuz, Murat Boz'un garip bulduğunu söyledi. Hadise'nin ve Murat Boz'un tepkisinin ardından şaşıran Gökhan Özoğuz, matematik ile ilgili sözleri ile izleyenleri güldürdü.

O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Mustafa Bahçeci, Murat Boz'a ait olan 'Geri Dönüş Olsa' isimli şarkı ile performansını sergiledi. Performansı ile Murat Boz ve Hadise'yi döndürmeyi başaran yarışmacının performansı stüdyodan da tam not aldı. Karar anında çok fazla zorlanmayan Mustafa Bahçeci Murat Boz'un takımında yer almayı tercih etti.

Yorumlar | 0
üye profil