Gökhan Özoğuz'u şaşırtan yarışmacı

Gökhan Özoğuz'u şaşırtan yarışmacı

Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye sahnesine çıkan Sinan Üzer'in çalışma saatlerini duyunca şok oldu. İşte Gökhan Özoğuz'u şaşırtan O Ses Türkiye yarışmacısı...

Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye sahnesine çıkan Sinan Üzer'in ses tonundaki yorgunluğu değinerek yarışmacının çalışma temposunu sordu. Haftanın 5 günü sahne aldığını söyleyen Sinan Üzer, her gün 21-02 saatleri arasında sahnede olduğunu söyledi. Parmak hesabı ile O Ses Türkiye yarışmacısının 5 saat performans sergilediğini söyleyen Gökhan Özoğuz, herkesi güldürdü. Gökhan Özoğuz ile birlikte tüm jüri üyelerini şaşırtan yarışmacı büyük beğeni topladı.

Gökhan Özoğuz'dan ikinci şarkı isteği
O Ses Türkiye sahnesine çıkan Sinan Üzer, 'Helal Et' isimli şarkı ile sergilediği performansın ardından Gökhan Özoğuz'un isteği ile bir şarkı daha seslendirdi. Bu kez Duyanlara Duymayanlara isimli parçayı seslendiren Sinan Üzer, tüm seyircilerin beğenisini aldı.

Sinan Üzer kimi seçti?
Tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran O Ses Türkiye yarışmacısı Sinan Üzer kalbinin sesini dileyerek bir tercih yaptığını söyledi ve Sibel Can'ın takımına dahil oldu.

Görüntülenme : 207 Yayınlanma Tarihi: 08/11/2016 10:31:50

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin