Gökhan Özoğuz, Kırmızı Oda ile birlikte uzun bir aradan sonra ekrana geri döndü

TV8’in sevilen yapımlarından “Kırmızı Oda” anlattığı hikayelerle seyirciyi etkilemeye devam ederken, birbirinden ünlü isimlerde oyunculuklarıyla dikkat çekmeye devam ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 17.11.2021 13:18
Değiştirme Tarihi: 17.11.2021 13:18

Ayça Bingöl, Nihal Yalçın, Ayta Sözeri ve Meltem Cumbul gibi ünlü isimleri ağırlayan Kırmızı Oda’ya bu hafta ünlü bir isim daha dahil oluyor. Gökhan Özoğuz uzun bir aradan sonra Kırmızı Oda ile ekrana geri dönüyor. 

Uyku problemi çeken ve bu nedenle hayatı altüst olan Dara karakteriyle izleyeceğimiz Gökhan Özoğuz, doktor Manolya Hanım ile derdine derman arayacak. 

Gökhan Özoğuz’un Kırmızı Oda’da yer alacağı ile ilgili yorum yapan 2.Sayfa programı sunucularından Müge ve Gülşen; “ Athena Grubu solisti Gökhan Özoğuz, bir sürpriz yaptı ve bu kez oyunculuğa adım attı. TV8’deki Kırmızı Oda’nın yeni bölümünde ekrana gelecek. Biz Gülşen ile Gökhan Özoğuz’un hayranıyız. Tarzıyla duruşuyla oyunculuğa da çok yakışacak. Kırmızı Oda Gökhan için bir başlangıç olacak, daha sonra yönetmen ve yapımcıların gözdesi olması an meselesi. “ diyerek düşüncelerini dile getirdiler. 

Kırmızı Oda yeni bölümü ile 19 Kasım akşamı saat 20.00’de TV8 ekranlarında olacak.

İlgili Sayfalar: Playlist