Gökhan Özoğuz ile beni baştan yarat...

Gökhan Özoğuz ile beni baştan yarat...

Gökhan Özoğuz'un yarışmacının tarzı ile ilgili yaptığı yorumların ardından Acun Ilıcalı, Gökhan Özoğuz ile ilgili yeni bir format önerisinde bulundu.

Gökhan Özoğuz, O Ses Türkiye sahnesine çıkan Tuana Berberoğlu'na tarzı ile ilgili sorular sordu. Yarışmacının tarzı ile ilgili yaptığı yorumların üzerine Acun Ilıcalı, Gökhan Özoğuz'a format önerisinde bulundu. 'Gökhan Özoğuz'la Beni Baştan Yarat...' önerisi, O Ses Türkiye stüdyosundaki ve ekranları başındaki izleyicileri güldürdü. Hadise'nin 'Ne tatlı konuşuyor bu gün, sen hep konuş' sözleri üzerine utanan Gökhan Özoğuz bir süre konuşamadı. O Ses Türkiye'de yaşanan o anlar ve daha fazlası için acunn.com'u ziyaret edebilirsiniz.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Tuana  Berberoğulu 'Berivan' isimli parça ile büyük beğeni kazandı. Jüri üyelerinden sadece Hadise'yi döndürmeyi başaran O Ses Türkiye yarışmacısının kıyafet seçimi özellikle Gökhan Özoğuz'un dikkatini çekti. Gökhan'ın uzun uzun yorumlarda bulunduğu Tuana Berberoğlu, O Ses Türkiye yoluna performansına dönen tek jüri üyesi olan Hadise ile devam edecek...

Görüntülenme : 103 Yayınlanma Tarihi: 17/10/2016 10:41:02

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin