Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Değil TFF, kralı gelse duramaz'

"Değil TFF, kralı gelse duramaz"

Türkiye Futbol Federasyonu ve Profesyonel Disiplin Kurulu'nun son zamanlarda Trabzonspor'a karşı verdiği cezalara bir tepki de Gökdeniz Karadeniz'den geldi.

15.02.2015 04:16

Trabzonspor yönetimi ile hem Türkiye Futbol Federasyonu hem de Profesyonel Disiplin Kurulu’nun arasındaki gerginlik her geçen gün çığ gibi büyüyor. Fenerbahçe maçından önce “Gerekirse takımı sahadan çekerim” ve “Hakem Bülent Yıldırım’ı aradım ve konuştum” sözleri nedeniyle 180 günlük hak mahrumiyeti ve 210 bin lira para gibi rekor bir cezaya çarptırılan Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu’na bir destek de Gökdeniz Karadeniz’den geldi. 1997-2008 yılları arasında Bordo-Mavili formayı terleten 35 yaşındaki yıldız oyuncu sosyal paylaşım sitesi Twitter üzerinden TFF ve PFDK’nın kararlarına sert karşılık verdi.

‘Trabzon düzene başkaldırdı’Rusya temsilcisi Rubin Kazan’da başarılı bir dönem geçiren Gökdeniz, şunları yazdı: “Trabzonsporumuz düzene başkaldırdı! İlk kez şampiyonluğu İstanbul dışına taşıdı, 7 kez bu düzeni bozdu. Sayısız kupa ile taçlandırdı. Şimdi de başkaldırıyor. TFF’nin adaletsizliğine, çifte standardına, aymazlığına karşı savaşıyor. Kimse unutmasın ki biz gücüz, biz Trabzonsporuz... Bu formanın ve renklerin gücü karşısında değil TFF, kralı gelse duramaz.” 228 maçta 42 gol2008-09 sezonundan beri Kazan forması giyen Gökdeniz, şu ana kadar takımıyla 228 maçta boy gösterdi. Deneyimli futbolcu söz konusu mücadelelerde rakip kaleye 42 gol attı, 47 de attırdı.
Yorumlar | 0
üye profil