Gittiği mekandan çıkarılınca pompalıyla geri döndü, göğsünden bıçaklanarak öldürüldü

Bursa'da geçtiğimiz günlerde bir eğlence mekanına 'damsız' girdiği gerekçesiyle dışarı çıkarılan Nuri Toğrul, silahını alıp geri gelerek iş sahibini vurdu. Aradan bir gün geçti ve işyeri sahibi M.T., yanına bir arkadaşını da alarak Nuri Toğrul'u göğsünden bıçaklayarak öldürdü. Toğrul'un bıçaklandıktan sonraki son anları da kameralara saniye saniye yansıdı. İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 23.10.2020 18:01
Değiştirme Tarihi: 23.10.2020 18:05

Bursa'nın Nilüfer ilçesinde M.T.'ye ait bir eğlence mekanına 'damsız' giden Nuri Toğrul, iddiaya göre çevresindeki kişileri rahatsız etmeye başadı. Mekan sahibi tarafından önce ikaz edilen daha sonra da dışarı çıkarılan Toğrul, pompalı tüfeğini alarak mekana geri geldi ve rast gele ateş açmaya başladı. Olayda mekan sahibi M.T. yaralanırken, Toğrul kaçtı. 

Yaralı M.T. hastanedeki 1 günlük tedavsinin ardından taburcu oldu ve yanına arkadaşı E.C.Ö'yü de alarak Nuri Toğrul'u metro istasyonu çıkışında beklemeye başladı.

Metrodan inen Toğrul ile iki kişi arasında sözlü tartışma kavgaya dönüştü. Kavganın büyümesi sonucu E.C.Ö. yanında getirdiği bıçakla Toğrul'u göğsünden yaraladı. 112 Acil Servis ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan Toğrul, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Olayın ardından harekete geçen Cinayet Büro Amirliği ekipleri şüpheli E.C.Ö.'yü ve mekan sahibi M.T.'yi gözaltına aldı. Emniyetteki ifadesinde olayı itiraf eden E.C.Ö., M.T. ve beraberindeki iki kişiyle birlikte adliyeye sevk edildi.

Kaynak: İHA

Etiketler: nuri toğrul - cinayet