Giresun'da kan donduran olay! Annesinin boğazını baltayla kesti

Giresun’un Bulancak ilçesinde cinnet getiren şahıs, annesinin boğazını baltayla kesti. Hem kardeşi hem de iki polisi de yaralayan kişi polisin ateş etmesi sonrası yaşamını yitirdi.

Yayınlanma Tarihi: 16.05.2021 19:38
Değiştirme Tarihi: 16.05.2021 19:38
Giresun'da kan donduran olay! Annesinin boğazını baltayla kesti

Giresun'un Bulancak ilçesinde 36 yaşındaki Turgut Alkan, annesinin boğazını baltayla kesti. Kardeşini ve iki polisi de yaralayan Alkan, polisin tabancasından çıkan kurşunla hayatını kaybetti.

Olay, saat 15.00 sıralarında ilçeye bağlı Güzelyalı Mahallesi’nde meydana geldi. Şizofreni hastası olduğu ileri sürülen Turgut Alkan, henüz bilinemeyen bir nedenden dolayı annesi Şükriye Alkan’ı baltayla boğazını keserek öldürdü. Saldırgan ardından kardeşi Hasan Alkan’ı da baltayla vücudunun çeşitli yerlerinden yaraladı.

Haber ile ilgili metin girin!.

2 POLİS MEMURU YARALANDI

Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda sağlık ve polis ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen polislere de saldıran Turgut Alkan, 2 polis memurunu yaraladı.

POLİS İKNA ETMEYE ÇALIŞSA DA BAŞARAMADI

Polislerin ikna çabalarına rağmen sakinleşmeyen Turgut Alkan, yaralı polis memurlarından birinin açtığı ateş sonucu hayatını kaybetti. Yaralılar Bulancak Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Etiketler: balta - giresun - polis - kardeş - silah - kurşun