George Clooney Tomorrowland için konuştu

George Clooney Tomorrowland için konuştu
Yayınlanma Tarihi: 06.02.2014 13:07 | Değiştirme Tarihi: 06.02.2014 12:52

The Monuments Man filmi için soruları cevaplayan aktör ve yönetmen George Clooney, başrolünde olduğu ve detayları sır gibi saklanan Tomorrowland hakkında ipuçları verdi. 2012 - Mayıs ayından beri hakkında neredeyse hiçbir şey duymadığımız Disney'in yeni bilimkurgu macera filmi Tomorrowland hakkında harika haberler var. 2015'te vizyona gireceği bilinen film hakkında konuşan isim George Clooney oldu. Sosyal medya platformu Reddit üzerinden yeni filmi Hazine Avcıları (The Monuments Men) hakkında soruları yanıtlayan oyuncu ve yönetmen, ilk kez Tomorrowland'e dair yeni bilgiler paylaştı.

İnsanlığın gelişimine kafayı takmış bir mucit rolünde olan Clooney, kendisine hikayede eşlik eden bir başka bilim sevdalısının ise Britt Robertson olduğunu tekrardan doğruladı. İkilinin canlandırdığı karakterler Tomorrowland adlı ütopyanın yaratılışı ve arayışı için kilit isimler olacakmış.

Daha önce Ratatuy (Ratatouille) gibi başarılı bir animasyonu yönetmiş ve ilk gerçek uzun metrajını Mission: Impossible - Ghost Protocol ile gerçekleştirmiş olan Brad Bird'ün yönettiği yapım hakkında çok fazla detaya girmekten kaçınan George Clooney, bolca mavi ekranlı sahnenin kullanıldığını dile getiriyor. Film hakkında çok konuşmanın hikayeye zarar verebileceğini ve filmin sonunda herkesin öleceğini açıklamanın da hoş olmayacağını belirten isim, yaptığı muziplikle de gülümsetiyor.

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.