Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Gençlerin Seçimi Onlar Oldu

Gençlerin Seçimi Onlar Oldu

ABD’de her yıl düzenlenen ve 85 milyondan fazla gencin oylarıyla belirlenen televizyon, müzik ve sinema ödülleri olan Teen Choice Awards, Pazar akşamı sahiplerini buldu.

12.08.2013 17:21

ABD’de her yıl düzenlenen ve 85 milyondan fazla gencin oylarıyla belirlenen televizyon, müzik ve sinema ödülleri olan Teen Choice Awards, Pazar akşamı sahiplerini buldu.Gecede aşırı doz uyuşturucudan hayatını kaybeden Glee dizisinin yıldızı Cory Monteith anıldı.‘En İyi Komedi Dizisi’ ödülünü kazanan Glee ekibi rol arkadaşlarını andı.‘En İyi Komedi Oyuncusu’ seçilen ve Monteith’ın kız arkadaşı olan Lea Michele ödülünü hayatını kaybeden sevgilisine ithaf etti. Michele, “Zor geçen günlerde hepinize desteğiniz için teşekkür ediyorum. Cory, benim ve dünya için çok özeldi. Onun muhteşem yeteneğine tanık olduğumuz için çok şanslıyız.  Sizin sevginizle bu zor günleri atlatacağız” dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.Gecenin diğer ödül kazananları ise şöyle:En İyi Film: Iron Man 3En İyi Bilim-kurgu: The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2En İyi Drama: The Perks of Being A WallflowerEn İyi Romantik komedi: The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2En İyi Komedi: Pitch PerfectEn İyi Erkek Şarkıcı: Justin BieberEn İyi Kadın Şarkıcı: Demi LovatoEn İyi Müzik Grubu: One DirectionGecede Ashton Kutcher, Jim Parsons, Sandra Bullock, Miley Cyrus ödül alanlar arasındaydı.
Yorumlar | 0
üye profil