Genç YouTuber, 40 gün aç ve susuz kalmayı denerken yaşamını yitirdi

Rusya, genç YouTuber Viyaliy Vıygranovskiy'in ölümle sonuçlanan deneyimini konuşuyor. 40 gün boyunca aç ve susuz kalabileceğini iddia eden  Viyaliy Vıygranovskiy, deneyinin sonunda yaşamını yitirdi.

Yayınlanma Tarihi: 04.05.2021 14:13
Değiştirme Tarihi: 04.05.2021 14:13
Genç YouTuber, 40 gün aç ve susuz kalmayı denerken yaşamını yitirdi

Sputnik'te yer alan habere göre hatrı sayılır bir abone sayısına sahip olan  Viyaliy Vıygranovskiy, 40 gün boyunca aç ve susu kalabileceğini öne sürerek, Mart ayında Moskova'da bir deneye imza attı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Deneyinin onuncu gününde kötüleşen Vıygranovskiy, şehrin atmosferinin kendisini rahatsız etmeye başladığını belirterek, Abhazya’ya gitti ve meydan okumasına burada devam etti.

Yirminci günde tokluk hissi duyduğunu ileri süren Vıygranovsiy, kilo verdiğini ve fiziksel bir aktivite yapmak için enerjisi kalmadığını söyledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Otuz beşinci günde neredeyse ölmek üzere hissettiğini belirtmesine rağmen devam eden YouTuber, şunları söyledi:

“Nasıl mı geçti? Bu sadece bir oyundu. Çok ilginç bir deneyimdi. Yemeğe karşı bir çekim hissetmiyorum. Vücudum tamamen yenilendi, her bir hücrem.”

Ancak daha sonra tanıdıkları sosyal medyada yaptığı açıklamada YouTuber’ın aç ve susuz kalma sürecinden çıkmak  üzereyken hayatını kaybettiğini yazdı. YouTuber’ın kesin ölüm nedeni ise henüz bilinmiyor.