Genç sağlık çalışanı damardan ilaç enjekte edip canına kıydı: Yaşamayı beceremedim... Özür dilerim

Denizli Pamukkale Üniversitesi'nde Acil Tıp Teknisyeni olarak çalışan 23 yaşındaki Ömer Ç., bıçak bileme atölyesinde kendine ilaç enjekte ederek hayatına son verdi. Ömer Ç.'nin cansız bedeninin yanında bir de mektup bulunurken, bu mektupta 'Yaşamayı beceremedim. İntiharı kendi hür irademle yaptım' yazdığı görüldü. 

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2021 15:14
Değiştirme Tarihi: 27.05.2021 15:14
Genç sağlık çalışanı damardan ilaç enjekte edip canına kıydı: Yaşamayı beceremedim... Özür dilerim

Olay, Merkezefendi ilçesi Saraylar Mahallesi Demirciler Caddesi'ndeki Havuzlu İş Hanı'nda yaşandı. PAÜ Hastanesi'nde ATT olarak görev yapan Ömer Ç., ek iş olarak çalıştığı bıçak bileme atölyesinde bu sabah çevre esnaf tarafından hareketsiz halde bulundu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

İhbar üzerine iş hanına, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Bölgeye gelen sağlık ekibi, yaptıkları kontrolde Ömer Ç.'nin kendine enjektörle damarından ilaç verip, intihar ettiğini belirledi. Ömer Ç.'nin yanında, kullanılmış enjektör de bulundu. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Olay yerindeki incelemenin ardından cansız bedeni otopsi için ambulansla PAÜ Hastanesi adli tıp kurumu morguna kaldırılan Ömer Ç.'nin intihar etmeden önce bıraktığı mektubunda ise "Yaşamayı beceremedim. İntiharı kendi hür irademle yaptım" yazdığı öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Kaynak: DHA