Genç kızın acı sonu! Babası, annesini kemerle dövünce balkondan atladı

Sultanbeyli'de yaşanan olayda, anne ve babasının kavga etmesi üzerine evlerinin balkonundan atladığı öne sürülen Rabia Tanrıvermiş yaşamını yitirdi. 

Yayınlanma Tarihi: 04.03.2021 12:35
Değiştirme Tarihi: 04.03.2021 12:35
Genç kızın acı sonu! Babası, annesini kemerle dövünce balkondan atladı

23 yaşındaki Rabia Tanrıvermiş, annesi ile babasının sürekli kavga etmeleri nedeniyle psikolojik sorunlar yaşıyordu. Dün akşam saatlerinde çift yine tartıştı. Babasının, annesini kemerle dövmeye başlamasıyla sinir krizi geçiren Rabia Tanrıvermiş kendisini bir anda beşinci kattaki evlerinin balkonundan aşağı bıraktı. Olay yerine gelen ekipler, genç kızı hastaneye kaldırdı. Ancak Tanrıvermiş, doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamadı.

KOMŞULAR KONUŞTU

Aynı apartmanda oturan ve gürültü üzerine dışarı çıkan Metin Kızıltaş, "Ailevi mesele olduğunu biliyorum ama detaylı bilgim yok. Kız yerde yatarken hala birbirleri ile kavga ediyorlardı" dedi. Mahalle sakini Ramazan İçlek de, "Biz sese indik aşağı, çığlık vardı. Burada zaten bir erkek, ablası vardı. Kızı bağırdı, 'Uyuşturucu kullanıyor, kemerle dövdü, annemi dokuz yerinden bıçakladı' diye. Bunları söyledi diye gitti kıza vurmaya çalıştı, bir de ondan kıyamet koptu. Sonra polisi aradık. Ambulans yetişti kadını götürdüler. Adam kızına bağırıyordu 'Polisi aramak yok' diye. Çığlık atan kızı, 'Kadın cinayeti, kadına şiddet var' dedi. O kıza da gitti saldırdı. Ben de müdahale etmeye çalıştım" dedi. 

Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor. 

(DHA)