Genç karikatürist Okan Nasuhoğlu ölü bulundu: Başında poşet, yanında da helyum gazı düzeneği vardı

Gelen bir son dakika haberine göre, 31 yaşındaki karikatürist Okan Nasuoğlu, kaldığı otel odasında ölü bulundu. İstanbul Ataşehir'de meydana gelen olayla ilgili ayrıntılar ise dehşete düşürdü. Okan Nasuhoğlu, başına poşet geçirilmiş halde bulunurken, genç karikatüristin yanında helyum düzeneğine rastlanıldı. Gündeme gelen bu haber sonrası pek çok kişi Okan Nasuhoğlu kimdir, neden ve nasıl öldü? sorularının yanıtını merak etti. İşte ayrıntılar...

Yayınlanma Tarihi: 23.06.2021 12:56
Değiştirme Tarihi: 23.06.2021 12:56
Genç karikatürist Okan Nasuhoğlu ölü bulundu: Başında poşet, yanında da helyum gazı düzeneği vardı

Sabah Gazetesi'nin haberine göre, Ataşehir Küçükbakkalköy Mahallesi Şenlik Sokak'ta yer alan bir otelde önceki gün yaşanan olay iddialara göre şöyle meydana geldi: 

*Otel görevlileri, 603 numaralı odada kalan ve bir süre kendisinden haber alınamayan Okan Nasuhoğlu'nun odasını kontrol edince genç karikatüristin yanında bir düzenekle hareketsiz şekilde durduğunu fark etti. Polise ihbarda bulunan otel çalışanları ambulans çağırdı. Otele gelen sağlık ekibi Okan Nasuhoğlu'nun öldüğünü tutanak altına aldı.

*Olay Yeri İnceleme ekibinin çalışmalarında ilginç bulgulara ulaşıldı. Okan Nasuhoğlu'nun başına poşet geçirildiği, boğaz bölümünden poşetin bantla bağlandığı belirlendi. Ayrıca bir ucu poşetin içinde bulunan bir hortumun diğer ucunun ise helyum gazı tankına bağlı olduğu görüldü. 

*Nasuhoğlu'nun tankı açıp helyum gazıyla intihar etmiş olabileceği değerlendiriliyor. Nasuhoğlu'nun cenazesi Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsi incelemesinin ardından memleketi Zonguldak'a götürülerek toprağa verildi. Polis kayıtlarına 'şüpheli ölüm' olarak geçen olayla ilgili incelemelerin sürdüğü bildirildi.