Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Gelmiş geçmiş en iyi 10 öğretmenler günü hediyesi

Gelmiş geçmiş en iyi 10 öğretmenler günü hediyesi

Öğretmenler günü yaklaşırken hediye arama telaşı da başladı. İşte en iyi alternatifler...

21.11.2016 15:07

Aklınızın içerisinde dolaşan “Ne hediye alsam?” sorusuna siz de kararsızlığınız sebebiyle kolay kolay cevap veremiyorsanız, seneye adını altın harflerle yazdırılmayı hak eden birbirinden orijinal hediye alternatiflerimizle tanışmaya hazır mısınız?

Değer verdiğimiz kişiler için hediye beğenmemiz kolay olmaz çünkü alacağımız hediyenin sevdiklerimize yaraşır ürünler olmasına özen gösteririz. Dolayısıyla hayatınızda büyük rol oynayan biricik öğretmeniniz için hediye beğenirken kararsız kalmanızdan daha doğal bir şey olamaz. Biz de sizin için en çok sevilen öğretmenler günü hediyesi seçeneklerimizi derledik ve aklınızda bir fikir oluşması için beğeninize sunduk. Bakalım siz daha çok hangi ürünü beğeneceksiniz? ;) 

1 - Yılın En İyi Öğretmeni Oscarı
Haber ile ilgili metin girin!.

Sizin gözünüzde yılın hatta dünyanın en iyi öğretmeni tabii ki  de sizin öğretmeniniz. Duygularınıza tercüman olacak bir öğretmenler günü hediyesi arıyorsanız bu Oscar ödülünü kaçırmayın deriz.

2 -  Kral Öğretmenlere Özel Ahşap Defter
Haber ile ilgili metin girin!.

Kral öğretmenler, hediyelerin de en kralına layıktır! Öğretmeninizin ismini yazdırabileceğiniz ahşap defter ürünümüz, kalemiyle birlikte gönderilmektedir.

3 - Kişiye Özel D S Damat Gömlek
Haber ile ilgili metin girin!.

Her erkek öğretmenin gömleği vardır ama her öğretmenin sadece ona özel olarak hazırlanmış nakışlı bir gömleği yoktur J Yaka kısmına öğretmenler günü mesajınızı, cep ve manşet kısımlarına öğretmeninizin isminin ve soy isminin baş harflerini yazdırabildiğiniz bu gömleklerin mavi, siyah ve beyaz olmak üzere 3 renk seçeneği bulunmaktadır.

4 - İsme Özel Deri Kutulu 2’li Kalem Seti
Haber ile ilgili metin girin!.
Şıklığıyla göz kamaştıracak bir öğretmenler günü hediyesine ne dersiniz? Şık kutusuyla gönderilecek metal 2’li kalemlerin üzerine öğretmeninizin ismini yazdırabiliyorsunuz.

5 - Kişiye Özel Öğretmenlerin Yıldızı Ödülü
Haber ile ilgili metin girin!.

Vereceğiniz hediyenin öğretmeninizi onure etmesini ister misiniz? Öğretmenlerin yıldızı akrilik ödül, tamamen öğretmeninize özel olarak hazırlanacak dekoratif bir üründür.

6 - Öğretmene Özel Mesajlı Dev Çikolata
Haber ile ilgili metin girin!.

Ahşap kutusuyla gönderilen dev öğretmenler günü çikolatası, ahşap kutusuna ve ambalajına dilediğiniz mesajı yazdırabildiğiniz en marjinal hediye fikirlerimiz arasındaki yerini kimseye kaptırmıyor.

7 - Öğretmene Özel Ömürlük Ahşap Duvar Saati
Haber ile ilgili metin girin!.

Zaman geçse dahi öğretmeninize olan sevginizin hiç eksilmeyeceğini en iyi şekilde ifade edebileceğiniz ahşap duvar saati, her baktığında öğretmeninize sizi hatırlatacak.

8 - Öğretmene Özel Text Poster Kanvas Tablo

Haber ile ilgili metin girin!.

Öğretmeninizin öğretmenler gününü sınıfça alacağınız bir hediyeyle kutlamak istiyorsanız, öğretmeninizin fotoğrafının, sınıftaki tüm öğrencilerin isimlerinin ve öğretmenler günü mesajınızın yer alacağı bu kanvas tablomuzla tanışın! Kanvas tablonun sarı ve mavi olmak üzere iki renk seçeneği bulunmaktadır.

9 - Öğrencili Öğretmenler Günü Çikolataları 25'li

Haber ile ilgili metin girin!.

Kız ve erkek öğrenciler için iki farklı şekilde tasarlanmış ambalajlara sahip 25’li bu çikolatalar, öğretmenler gününün en enfes hediyesi olmaya geliyor!

10 - Sevgili Hocamız Kalem ve Defter Seti

Haber ile ilgili metin girin!.

Kalem ve defterden oluşan bu şık set, öğretmenlerin en çok kullandıkları ürünlerden oluştuğu için sizin öğretmeninizin de favorisi olacak. Defterin üzerine dilediğiniz öğretmenler günü mesajını, kaleme de öğretmeninizin ismini yazdırabiliyorsunuz.

Sizin için seçtiğimiz bu 10 ürüne ve daha fazla seçeneğe aşağıdaki linki ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/ogretmenler-gunu-hediyeleri/

Özel günleri, sevdiklerinin kalbini fethetmek için bir vasıta olarak görenlerin yılbaşı hediyelerimizi de incelemelerini tavsiye ederiz;

http://www.buldumbuldum.com/hediyesi/yilbasi/

Yorumlar | 0
üye profil