Düğün günü inanılmaz olay! Damadın arkadaşı telefonla kaydetti

Sosyal medyada yayılan bir video kısa sürede büyük ilgi gördü ve gündeme oturmayı başardı. Videoda, düğün günü barmenle birlikte olan gelinin, kocasının arkadaşı tarafından yakalanıp cep telefonuyla kayda alındığı anlar yer alıyor. Barmen, yakalandıklarından sonra zor anlar yaşarken, gelinin rahat tavırları pes dedirtti. 

Yayınlanma Tarihi: 07.11.2021 17:54
Değiştirme Tarihi: 07.11.2021 17:57
Düğün günü inanılmaz olay! Damadın arkadaşı telefonla kaydetti

Düğün sırasında kaydedilen ve sosyal medyada paylaşılan görüntüler, herkesi şoka uğrattı. Damadın yakın arkadaşı, beklemediği bir olayla karşılaşınca bunu cep telefonla kaydetti. 

GELİN VE BARMENİ YAKALADI

Düğün salonunun kör bir noktasında gelin ve barmeni cinsel ilişkiye girerken yakalayan damadın arkadaşı, 40 saniyelik bir video kaydı aldı. Yakalandıklarını anlayan gelin ve barmenin şaşkınlıkları gözlerden kaçmadı.

"BU SENİN KOCAN MI"

Barmenin söz konusu videoda, "Bu kim, senin kocan mı" diye seslendiği duyuluyor. Gelin de yakalanmasının ardından hızla toparlanmaya çalıştı. Sağdıcın "Burada neler oluyor" sorusuna "Neler olduğunu biliyorsun" diyen gelinin pişkin tavırları videoya damga vurdu.

EN ÇOK İZLENEN VİDEO OLDU

Söz konusu video, internet ortamında yayınlandıktan sonra günün en fazla izlenen videoları arasına girdi. Görüntülerdeki gelin ve barmenin kimlikleri ise açıklanmadı.

Kaynak: Haberler.com

İlgili Sayfalar: Playlist