Gaziantep'te iki kişi ölümden kıl payı kurtuldu!

Gaziantep’in 60'ıncı Yıl Mahallesi'nde sürücüsü ve plakası öğrenilemeyen otomobil, kontrolden çıkıp internet kafenin girişine çarptı. Kazada, iki kişi otomobilin altında kalmaktan son anda kurtuldu.

Yayınlanma Tarihi: 22.10.2020 14:07
Değiştirme Tarihi: 22.10.2020 14:07
Gaziantep'te iki kişi ölümden kıl payı kurtuldu!

Sürücüsünün kontrolünden çıkan otomobil, internet kafenin girişine çarparak devrildi. Bu sırada iş yerinin önünde oturan internet kafe sahibi Mustafa Özzorlu, otomobilin altında kalmaktan son anda kurtuldu. Çarpmanın etkisiyle devrilip sürüklenen otomobil, yoldan geçen motosikletin de yanından geçti. 

Haber ile ilgili metin girin!.

KIL PAYI ÖLÜMDEN DÖNDÜ

Motosiklet sürücüsü yaptığı manevra ile kıl payı ölümden döndü. Çevredekilerin yardımına koştuğu otomobildeki 4 kişi de kazadan yara almadan kurtuldu.

Otomobilin birkaç santim yanından geçtiğini ifade eden Mustafa Özzorlu, "Ben internet kafemin önünde oturuyordum. Bir anda araba gelip beni geçerek, iş yerinin girişine çarptı. Ben de son anda kurtuldum. Benim için büyük bir mucize oldu. Arabanın geldiğini görmedim. Kafamı çevirdiğim anda araba üzerime geliyordu. Araba devrilince yoldan gelen motosiklet de son anda kurtuldu. Arabada 4 kişi vardı, onlara da bir şey olmadı. Büyük bir kazada mucize yaşandı ve çok şükür kimseye bir şey olmadı. O anda Azrail ile karşı karşıya geldiğimi hissettim. Verilmiş bir sadakamız varmış, son anda kurtulduk." dedi.

Etiketler: gaziantep - kaza - ölüm - kurtuldu