Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm nasıl izlenir? İşte Game of Thrones izleme yolları

Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm nasıl izlenir? İşte Game of Thrones izleme yolları
Yayınlanma Tarihi: 20.05.2019 09:28
Değiştirme Tarihi: 20.05.2019 09:44

Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm nasıl izlenir sorusunun yanıtı milyonlarca izleyici tarafından merak edilen konular arasında yer almaya başladı. Son bölümde Khaleesi'nin 'Mad Queen'e (Deli Kraliçe) dönüşmesinin ardından final bölümünde neler yaşanacağı merak ediliyor. İşte detaylar.

Her bölümüyle heyecan dolu dakikalar yaşatan Game of Thrones dizisinin 8. sezon 6. final bölümü sabahın erken saatlerinde yayınlandı. Final bölümünün yayınlanmasıyla birlikte sevilen dizinin takipçileri, final bölümünün nasıl izleneceğini merak ediyor. İşte detaylar.

GAME OF THRONES NASIL İZLENİR?

Game of Thrones’un Türkiye'deki yayın hakları Digiturk'te bulunuyor. Game Of Thrones’un yeni sezonunu izlemek için Digiturk üyesi olmanız gerekiyor. Aşağıdaki linkten üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

GAME OF THRONES İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HBO kanalında altı bölümlük bir sezonla final yapacak olan Game of Thrones dizisinin Türkiye'deki yayın hakları Digiturk'te bulunuyor. 30 Nisan'a kadar 1 No'lu beIN HD kanalında Game of Thrones Özel yayınlarına devam eden Digiturk, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi diziyi ABD ile aynı anda yayına sokacak. Amerika'da yayınlanan dizi Türkiye saati sabaha karşı 04.00‘te Türkçe altyazılı olarak yayınlanacak. Dizinin tekrarı ertesi akşam olacak.