Game Of Thrones 8. sezon 6. bölüm fotoğrafları | Game of Thrones son bölümde neler oldu?

Game Of Thrones 8. sezon 6. bölüm fotoğrafları | Game of Thrones son bölümde neler oldu?
Yayınlanma Tarihi: 16.05.2019 11:14 | Değiştirme Tarihi: 16.05.2019 11:14

Tüm dünyanın merakla beklediği güne çok az bir süre kaldı. Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm, pazarı pazartesiye bağlayan gece yayınlanarak uzun süredir sürdürdüğü ekran serüvenini sonlandıracak. Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm yayınlanmadan evvel, final bölümünün fotoğrafları izleyiciyle buluştu.

8 sezondur dünyayı kasıp kavuran çok sevildiği gibi eleştireye de maruz kalan Game of Thrones, ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Game of Thones 8. sezon 6. bölüm fotoğrafı

Pazar gününü pazartesiye bağlayan gece 04.00'te tüm dünyayla birlikte Türkiye'de de yayınlanacak olan Game of Thrones 8. sezon 6. bölüm fotoğrafları ise görücüye çıktı. 

Game of Thones 8. sezon 6. bölüm fotoğrafı

GAME OF THRONES 8. SEZON 6. BÖLÜM NASIL İZLENİR? GAME OF THRONES NASIL İZLENİR?

Game of Thrones'un Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. Game Of Thrones'un yeni sezonunu izlemek için Digiturk üyesi olmanız gerekiyor. Aşağıdaki linkten üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

GAME OF THRONES İZLEMEK İÇİN TIKLA

GAME OF THRONES SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Çok beklenilen savaş sahnesi yani Dany'nin Cercei ile olan savaşı, Game of Thrones'un 5. bölümüyle izleyiciyle buluştu. Savaş öncesi, tutsak tutulan kardeşi Jamie'nin yanına giden Tyrion, kardeşine savaşın kaybedileceğini ve Cercei ile kaçması gerektiğini söyledi. Bu bölümde dikkat çeken anlardan biri de, tahtın gerçek varisi olduğunu öğrenen Vayrs'nin Dany tarafından idam edilmesi oldu.

Psikolojik olarak çöküntüye uğrayan Dany, benzememek için uğraştığı babası 'Deli Kral'a iyiden iyiye benzemeye başladı. Savaş çanlarının çalındığı ve şehrin teslim olduğu anı görmesine rağmen katliam yapmayı seçen Dany, şehri yakıp yıkarak binlerce insanın ölümüne neden oldu. 

Bu bölümde uzun süredir beklenen cleganebowl da gerçekleşmiş oldu. İki kardeşin karşı karşıya geldiği düelloda kazanan olmadı. (ikisi de öldü) 

Savaşın kaybedildiğini anlayan Cercesi, büyük yıkım içinde kaçmaya çalışırken yaralı haldeki Jamie ile karşılaşıp yola koyuldu. Fakat yolun sonu onlar için her şekilde kapalıydı. ( ikisi de öldü) 

Cercei'yi öldürmek için yola çıkan Arya, Clegane ile yaptığı konuşma sonrası bu niyetinden vazgeçerek geri dönüşe koyuldu fakat kendini bir anda katliama uğrayan insanların arasında buldu. Kendi canını kurtarmak için uğraşan Arya, bu çabasında başarılı oldu. Fakat gördüğü yıkım ve acı onu farklı bir şeye itecek gibi görünüyor.  Bölümün sonunda karşısına çıkan bir beyaz ata binen Arya'nın Dany'i öldüreceği teoriler arasında. Tüm bu gelişmelerin ışığında, eleştirelerin ve övgülerin odağında olan Game of Thrones, final bölümüyle merak edilen her sorunun yanıtını vermeye çalışacak.