Game Of Thrones 8. sezon 5. bölüm nasıl izlenir?

Game Of Thrones 8. sezon 5. bölüm nasıl izlenir?
Yayınlanma Tarihi: 13.05.2019 09:54
Değiştirme Tarihi: 13.05.2019 10:10

Game Of Thrones 8. sezon 5. bölüm nasıl izlenir sorusunun yanıtı milyonlarca dizisever tarafından merak edilen ve sorgulanan konular arasında gündemdeki yerini korumaya devam ediyor. Her hafta pazar akşamını pazartesiye bağlayan gece yayınlanan Game Of Thrones'un 5. bölümü yayınlandı. İşte detaylar.

Game Of Thrones 8. sezon bölümleriyle tüm dünyayı kasıp kavurmaya devam ediyor. Final sezonunda büyük heyecanın yer aldığı Game Of Thrones'un 8. sezon 5. bölümü yayınlandı. Sevilen dizinin takipçileriyse 'Game Of Thrones 8. sezon 5. bölüm nasıl izlenir?' diye sorguluyor. İşte detaylar.

GAME OF THRONES NASIL İZLENİR?

Game of Thrones'un Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. Game Of Thrones'un yeni sezonunu izlemek için Digiturk üyesi olmanız gerekiyor. Aşağıdaki linkten üyelik işlemlerinizi yapabilirsiniz.

GAME OF THRONES İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

HBO kanalında altı bölümlük bir sezonla final yapacak olan Game of Thrones dizisinin Türkiye’deki yayın hakları Digiturk’te bulunuyor. 30 Nisan’a kadar 1 No’lu beIN HD kanalında Game of Thrones Özel yayınlarına devam eden Digiturk, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi diziyi ABD ile aynı anda yayına sokacak. Amerika’da yayınlanan dizi Türkiye saati sabaha karşı 04.00‘te Türkçe altyazılı olarak yayınlanacak. Dizinin tekrarı ertesi akşam olacak.

YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

6. Bölümü 19 Mayıs'ta yayınlanacak ve 1 saat 20 dakikadan oluşacak

NOT: Türkiye’de dizinin bölümleri yayınlandığı günden bir sonraki saat 04:00’dan itibaren Digiturk’ten altyazılı izlenebilecek.